MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 5373189
nr 537 3189
Stolar
björk, 8 st. varav 1 grönmålad, NK, 1950-tal [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 augusti 2008
kl 17:57:00
300 kr
400 kr